İşinizi Kolaylaştıracak 5 Seyahat Uygulaması

 

Sizler için derledik

1 : TouristEye – Travel Guide

Ofline map üzerinden ( İnternet Erişiminiz olmasa’da kullanabileceğiniz ) Dünya seyahat rehberi uygulaması gezdiğiniz yerler hakkında bilgiler ve ipuçları veren turlar ve daha fazlasına erişebileceğiniz bir uygulama kullanımı gayet basit ve kolaydır.

tourist-eye-screen

2 : Google Maps ( Haritalar )

220 ülke ve bölgede kapsamlı olarak sokak, sokak gezebileceğiniz ve sizi asla yanıltmayacak bir uygulama, Araba, bisiklet veya yaya rotaları üzerinde sesli navigasyon hizmeti veren bu uygulamayı herkese tavsiye ediyoruz.

Ayrıca 100 milyondan fazla restoranlar, müzeler ve daha pek çok yerin sokak görünümü ve iç mekan görüntülerine erişebiliyorsunuz. Daha gitmeden o yer hakkında bilgi alabilirsiniz.

Google-Maps

3 : World Explorer – Dünya Rehberi

Dünyayı ve çevrenizi keşfetmenin en heyecan verici yepyeni şekli sloganıyla yola çıkan bu firma sizlere yakınınızda bulunan. Müze, Park, Gezilecek yerler, turistik ilgi alanlarına göre notlar ekleyerek listeler. Wikipedia üzerinden açıklamarı sizlere gezdiğiniz yerlerde sunan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyoruz.

world-explorer-duenya-rehberi-560148-h900

4 : Travel Money

Gezdiğiniz ülkeler üzerinde o ülkenin para birimine göre kayıtlar oluşturabilir harcamalarınızı kayıt edebilirsiniz. Hangi ülkenin parasını kullanıyorsanız  Türkçe karşılığını görebilir ve ne kadar harcama yaptığınız hakkında fikir sahibi olursunuz.

market_icon

5  : World Travel Guide By Triposo

Bütün dünya için bir seyahat rehberi. Ücretsiz ve çevrimdışı çalışıyor, gezdiğiniz yerlerde restoran, cafe, benzin istasyonu, park yeri, otel gibi yerleri harita üzerinde gösteriyor ve kolay erişim alternatif rotaları çıkararak sizlere yol gösteriyor.

triposo.droidguide

Kaynak : www.ankaracikislitur.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir